0745 696 367contact@gym-point.ro Str Florilor nr. 176 A, Floresti
GYMPOINT

Orar Saptamana 18 Mar. – 23 Mar. 2019

Programarea se poate face, cu o zi inainte, când apare butonul “ABONARE” începând cu ora 13:00!

Ziua Ora Studio 1 Studio 2 Studio Cycling Studio Gymbox
Luni 08:45 Brate-Abd.-Coapse-Fese - Mihaela
12/35
Luni 09:45 Mom&Baby - Mihaela
2/15
Luni 17:00 Balet copii (+3 ani) - Daiana
0/15
Dans Modern&Sportiv (3-6 ani)
0/20
Luni 18:00 Brate-Abd.-Coapse-Fese - Mihaela
30/35
Dans Modern&Sportiv (+6 ani)
2/20
Luni 19:00 Kangoo Jumps - Lorena
17/22
Xs (34-36) (5/7) S (37-38) (7/10) M (39-40) (5/5)
Gimnastica Ritmica (+4 ani)
8/15
Cycling - Rares
18/20
Luni 20:00 Pilates Softball - Lorena
14/30
TRX - Rares
7/10
Luni 21:00 Squats - Andreea
19/20
Marti 18:00 Aerobic - Lia
22/30
KickBox Autoaparare copii (+4 ani)
2/20
Marti 19:00 Zumba Fitness - Lia
21/30
Taekwondo (+4ani) - Alexandru
0/20
Gym Box Functional
10/10
Marti 20:00 YOGA - Adela
5/25
Safe Contur - Lia
10/30
Gym Box Functional
10/10
Marti 21:00
Cycling - Andreea M
20/20
Miercuri 08:45 Brate-Abd.-Coapse-Fese - Mihaela
0/35
Miercuri 09:45 Mom&Baby - Mihaela
0/15
Miercuri 17:00 Kangoo Jumps - Mihaela
0/22
Xs (34-36) (0/7) S (37-38) (0/10) M (39-40) (0/5)
Dans Modern&Sportiv (3-6 ani)
0/20
Miercuri 18:00 Gimnastica Ritmica (+4 ani)
0/15
Dans Modern&Sportiv (+6 ani)
0/20
Cycling inc. - George
0/20
Gym Box Functional
0/10
Miercuri 19:00 Tae Bo - Adela D.
0/30
KickBox Cardio Workout - Claudian
0/12
Miercuri 20:00 Kick Step - Adela D.
0/30
TRX - Claudian
0/10
Cycling - Andreea
0/20
Joi 17:00 Balet copii (+3 ani) - Daiana
0/15
Pilates cu benzi - Mihaela
0/30
Joi 18:00 bodyART - Mihaela
0/25
Joi 19:00 Step - Andreea
0/30
Intense Ab+Cardio - Claudian
0/13
Cycling - Ciprian
0/20
Joi 20:00 HIIT - Andreea
0/20
GymPoint Pump - Ciprian
0/10
Gym Box Functional
0/10
Vineri 08:45 Squats - Andreea
0/20
Vineri 17:00
Taekwondo (+4ani) - Alexandru
0/20
Vineri 18:00
KickBox Autoaparare copii (+4 ani)
0/20
Cycling - Andreea
0/20
Vineri 19:00 Rebound - Andreea
0/20
Xs (34-36) (0/7) S (37-38) (0/10) M (39-40) (0/5)
TRX - Claudian
0/10
Vineri 20:00 Dance Aerobic - Andreea
0/30
Sambata 10:00 Brate - Abdomen - Fese - Adela D.
0/30